ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Sukces sportowy naszej szkoły

Super User
Największy SUKCES roku sportowego naszej szkoły!
Niewątpliwie, obok sukcesów sportowych, o których pisaliśmy na bieżąco, do największych należy zdobycie tytułu MISTRZA WIELKOPOLSKI przez Grupę Aerobikową. Rozgrywki sportowe wprawdzie nie zostały dokończone z powodu epidemii, ale przy klasyfikacji wzięto pod uwagę rozegrane turnieje i nasza grupa w składzie: Latoń Magdalena, Kępa Dominkia, Dukiewicz Dominika, Lizakowska Marta, Mrugalska Gabriela, Matyjak Olga, Stempin Kacper, Wesołowska Julia, Szajdak Paulina, Stasiak Nadia, Stasiak Nikola zdobyła największą ilość punktów w trzech kolejnych turniejach, i tym samym uplasowała się na I miejscu w Wielkopolsce. Podobnie zresztą, jak drużyna z ZS nr 1 w Ostrzeszowie, której serdecznie gratulujemy! W naszej grupie mieliśmy jedną maturzystkę, Magdalenę Latoń, wierzymy, że tak jak turniej poszły Magdzie zmagania maturalne, w końcu cała drużyna kibicowała. Cieszymy się tym sukcesem, ale nie wiemy, co przyniesie kolejny rok szkolny.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM DOBRYCH WAKACJI!!!