ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Miło nam poinformować o kolejnym sportowym sukcesie ucznia naszej szkoły. 26 października odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w kulturystyce. Bardzo dobre VI miejsce wywalczył w nich Patryk Chojdak. Gratulujemy!

    

Super User

5 listopada 2019r. odbyły się na ostrzeszowskiej pływalni „Oceanik” Powiatowe Zawody w Pływaniu Drużynowym. W ramach Licealiady naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety - dziewcząt i chłopców w składzie:

1. Zuzanna Tarchalska 3a
2. Karolina Kałwińska 3b
3. Weronika Kubasik 2a
4. Aleksandra Błaszczyk 1bg
5. Marta Gorzelańczyk 1a
6. Aleksandra Wrzesińska 1c
7. Adam Bierczyński 3a
8. Jakub Noculak 2a
9. Daniel Głąbiak 2a
10. Mikołaj Janiszewski 1ag
11. Miłosz Widziszowski 1a
12. Aleksander Świtoń 1a
13. Kajetan Pilarek 1cg

Sztafeta dziewcząt zajęła I miejsce, sztafeta chłopców również I miejsce. Gratulujemy drużynom i życzymy udanego startu w finale wojewódzkim, który przed nami już 20 listopada w Poznaniu na Termach Maltańskich.

 

 
Super User

Uczniowie naszej szkoły: Paulina Marczak (Icg), Karol Morta (IIa) i Patrycja Balcerzak (IIIc) wzięli udział w półfinale konkursu recytatorskiego „#Pan Tadeusz”, który odbył się w 23 października w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu. Organizatorem konkursu jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

W konkursie wzięło udział 22 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kaliskiego, ostrowskiego, jarocińskiego, kępińskiego, krotoszyńskiego, ostrzeszowskiego i pleszewskiego. Możemy się pochwalić wielkim sukcesem naszych licealistów. Patrycja Balcerzak jednogłośną decyzją jury zajęła I miejsce, pokonując wielu recytatorów uhonorowanych licznymi nagrodami ze szkół kaliskich i ostrowskich, i została zakwalifikowana do finału konkursu, który odbędzie się w Lesznie. Karol Morta otrzymał wyróżnienie i bardzo pochlebne recenzje jury. Oboje będą mieli możliwość nagrać swoje wykonania w profesjonalnym studio w ODN w Kaliszu, a ich nagrania będą promować ich talent oraz naszą szkołę w kaliskich mediach. Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Małgorzata Domagalska

 

Super User

1998/99

  • Andrzej Pobłocki, Tomasz Pastucha – udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Fizycznej
  • Gruszka Marta, Pieprz Natalia, Tokarska Marlena- udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Bartłomiej Sobczak, Wiesława Pyta, Krzysztof Wróbel, Joanna Pleciak – udział w eliminacjach wojewódzkich XXX Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Łukasz Konieczny i Łukasz Ratajski  - wyróżnienie  za pracę pisemną w II Ogólnopolskim Konkursie „Powszechna Deklaracja Praw Człowieka”
  • Katarzyna Sikora , Krystyna Owczarek – udział w centralnych zawodach VIII Ogólnopolskiego  Konkursu Recytatorskiego „ Sacrum w literaturze”
  • Sabina Smardz - VI miejsce w wojewódzkich zawodach matematycznych kl.1-2
  • Bartosz Strzelecki , Krzysztof Joachimiak - udział w centralnych zawodach Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las”
  • Majchrzak Bartłomiej  - XV miejsce w V Wojewódzkim  Konkursie Mitologicznym
  • Ewa Chlebowicz – wyróżnienie w etapie  wojewódzkim Europejskiego Konkursu Szkolnego „Europa w Szkole”
  • Paweł Gruchała – wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie „Historia Bliska”
  • Drużyna : Anna Kaźmierczak, Marzena Hazubska, Aneta Rybak, IX miejsce w finale wojewódzkim  XXVII Młodzieżowego  Turnieju Turystyczno -Krajoznawczego
  •  Anna Karasińska wyróżnienie  w wojewódzkim konkursie recytatorskim im . Słowackiego
  • Przemysław Berlik – wyróżnienie  Towarzystwa Przyjaciół  Ziemi Ostrzeszowskiej w III Ogólnopolskim  Konkursie Poetyckim im. S.  Czernika

 

1999/2000

  • Małgorzata Adamska (cz. ustna), Aleksandra Wołoch (cz. pisemna)- udział w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Literatury  i Języka Polskiego
  • Witold Siwek - wyróżnienie za pracę pisemną  Olimpiada Biologiczna
  • Adam Warszawski laureat eliminacji  okręgowych Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
  • Chowański Nikodem, Pawlak Artur, Tokarska Marlena, Kostecki Tomasz  udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Krzysztof Wróbel - XXXI udział w etapie okręgowym XXXIII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Jakub Dylewski- III miejsce  w wojewódzkim  konkursie   na najlepszą stronę www  
  • IV m szkoły w Ogólnopolskim konkursie pt. Znajomość Rocznika Statystycznego
  • Monika Mielcarek – udział w zawodach centralnych  Ogólnopolskiego  Konkursu „Mój las”
  • Sylwia Małolepsza –udział   w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zielone Pióra
  • M. Kowal -2m  A. Warszewki – 3miejsce  w Konkursie Powiatowym Wiedzy o Radzie Europy i Europejskiej Konwencji Praw Człowieka
  • W.Piątkowska, M Kucharczyk, B. Majchrzak , B. Antczak, A. Kużaj, A Zimoch, K. Kubiak – wyróżnienie w konkursie  „Odpowiedzialność za państwo”
  • D.Połomska- 1miejsce, M. Podymna -3 miejsce W  Konkursie ”Powstanie Wielkopolskie na Ziemiach ostrzeszowskich”

 

2000/2001

  • Małgorzata Jarząb- Finalistka  eliminacji okręgowych  XXXI Olimpiady  Literatury i Języka Polskiego
  • Agnieszka Puchała- 4 miejsce w wojewódzkich  eliminacjach  II Olimpiady  Wiedzy o AIDS
  • Łukasz Sikora - udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Fizycznej
  • Chowański Nikodem, Jarząb Małgorzata - udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Monika Fluder, Bartłomiej Sobczak, Kamil Tomankiewicz – udział w etapie okręgowym XXXII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Łukasz Śpigiel udział w eliminacjach  centralnych I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Europie
  • Jacek Miś  I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie  Indor w Kaliszu
  • Łukasz Lorens 3 miejsce  Ogólnopolskiego  Konkursu  Indor w Malborku
  • Łukasz Śpiegiel tytuł finalisty  w II Regionalnym Konkursie  o Integracji Europejskiej
  • Szymon Grygawski, Marcin Greinert, Dominik Sadowski - Udział w eliminacjach finałowych  „Las i jego użytkowanie”  w drużynie
  • Katarzyna Pawlak III m w eliminacjach subregionu południowa Wielkopolska w konkursie matematycznym klas 1-2
  • D. Ćwikła udział w etapie rejonowych, , A,Kużaj wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 46 Konkursu Recytatorskiego
  • A. Rybak, M.Hazubska, A.Kaźmierczak, 6 m. w eliminacjach wojewódzkich - 29 Turniej Turystyczno -krajoznawczy
  • T. Kostecki, P.Nieruchalski, Tomasz Kalina , A.Mucha – udział w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie.

 

2001/2002

  • Tomasz Ćwirko- przywilej ponownego startu w eliminacjach  okręgowych Olimpiady Geograficznej
  • Anita Zakręt -  udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Literatury  i Języka Polskiego - opiekunb Beata Niełacna - Boruta
  • Jacek Miś – udział w etapie doświadczalnym eliminacji okręgowych Olimpiady Fizycznej(1i 2 część )
  • Łukasz Sikora - udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Fizycznej
  • Dyba Paulina, Jarząb Małgorzata - udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej - opiekun Bożena Mularczyk
  • Magdalena Adamska – dyplom za wyróżniającą wiedzę  w Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie
  • Emilia Hurny, Marcin Greinert, Bogusz Stefański – udział w etapie okręgowym XXXIII Olimpiady Języka Rosyjskiego - opiekun Irena Klimek-Piastowska
  • Monika Skrzypek laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego” Historia i Kultura Żydów w Polsce
  • Ewelina Krynk – wyróżnienie w   Wielkopolskim Konkursie - Moja Europa, moja przyszłość
  • Anna Domin I miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i udział w  etapie regionalnym w Koźminie Wielkopolskim
  • Arkadiusz Machoł – udział w eliminacjach wojewódzkich  Konkursu Moja Europa
  • IV m szkoły w XXX konkursie znajomości rocznika statystycznego
  • Zofia Calińska – 2 miejsce w plastycznej edycji Regionalnego Konkursu PCK Krew darem życia
  • Hubert Koszarny- 1 miejsce w edycji literackiej Regionalnego Konkursu PCK Krew darem życia

 

2002/2003

  • Jarząb Małgorzata - udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Anita Zakręt -  udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Literatury  i Języka Polskiego
  • Marzena Michałowska – udział w eliminacjach okręgowych XXXIV  Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Łukasz Dąbrowki, Przemysław Berusa  wyróżnienie  w konkursie  Ośrodka Karta i Fundacji Batorego
  • zespołowo Hubert Cudniewicz, Aleksander Grzesik, Marcin Berski ,Waldemar Hyla udział  w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego  Konkursu Euroszkoła w Internecie 2003
  • Łukasz Kucharski – 2 miejsce w XI Kaliskim Konkursie Informatycznym
  • Anna Domin laureatka  eliminacji regionalnych 48 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Tomasz Trzciński 3miejsce,  tytuł finalisty Karol Szczypkowski w zawodach matematycznych szkół ponadgimnazjalnych  kl.1 subregionu Wielkopolska Południowa
  • Małgorzata Wiorek – 2 miejsce w etapie diecezjalnym VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
  • Alicja Szałkowska – wyróżnienie w I  Kameralnym Festiwalu Teatrów licealnych w Kaliszu

 

2003/2004

  • Dominika Konarska, Ewelina Nieruchalska – finalistki stopnia wojewódzkiego XIX Olimpiady  Wiedzy Ekologicznej
  • Robert Wieczorek – 12 miejsce w etapie diecezjalnym XIV Olimpiady Teologii Katolickiej
  • Anna Nowak, Katarzyna Chowańska – uczestnictwo w etapie okręgowym  Olimpiady Filozoficznej
  • Katarzyna Pawlak – udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Fizycznej
  • Adam Grzyb, Marzena Michałowska udział w eliminacjach Okręgowych XXXV Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Jacek Kubera – udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Małgorzata Wiorek – eliminacje finałowe  VIII Konkursu Wiedzy Bibilijnej
  • Cezary Studziański IX miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża  Polskiego”
  • 6 miejsce dla gazetki szkolnej Czarno na Białym w IX konkursie czasopism szkolnych Pałuckie pióro i 2 m w okręgowym  konkursie  gazet szkolnych
  •  Katarzyna Barczyk -  2  miejsce w kategorii prozy w XXV Wojewódzkim Konkursie  Literackim Zielone Pióra 1miejsce Tomasza Trzcińskiego , 2 m Błażeja Wróbla i 4 Karola Szczypkowskiego w VI zawodach matematycznych Subregionu Pd Wielkopolska

 

2004/2005

  • Agnieszka Śmieja – udział w etapie okręgowym Olimpiady  Wiedzy o Prawach Człowieka
  • Jakub Korzański - udział w eliminacjach okręgowych XXIII Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Jacek Kubera – udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Anna Nowel - udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej
  • Adam Grzyb, Martyna Adamska – udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin)
  • Adam Grzyb, Martyna Adamska - udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk)
  • Jacek Kubera – udział w etapie okręgowym XLVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Dominika Konarska, Adam Grzyb – udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Historycznej
  • Natalia Drogi, Lucyna Bury, Dominik Śniadecki, Karolina Patacz, Justyna Idczak, Anna Bednarek, Anna Sadowska, Adam Grzyb – uczestnicy XXXVI Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Paulina Dolata -  finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Marlena Kwikert – 2 m w Konkursie Recytatorskim-Poezja religijna (Diecezja Kaliska)
  • Cezary Studziański – udziałw III etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 972-1514
  • Zuzanna Kulawiak – wyróżnienie , Ogólnopolska Nagroda im. Aleksandra Patkowskiego.
  • Marlena Kwikert – III miejsce w Finale Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Twórczości Adama Mickiewicza
  • Marlena Kwikert – I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Jak kamień z serca”

 

2005/2006

  • Anna Zawada – udział w eliminacjach okręgowych  XXXVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (część ustna)
  • Michał Dziergwa – udział w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Języka Angielskiego (część ustna)
  • Edyta Starosławska – finalistka  etapu okręgowego XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Milena Szmaj, Kornel Wróbel, Agnieszka Ciemna, Izabela Ptaszyńska – udział w etapie okręgowym XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Marlena Lorenc – 7 miejsce w etapie okręgowym IV Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej
  • Paulina Mega, Ewa Koszmider, Kornelia Klepacz- wyróżnienie w eliminacjach okręgowych XXXVII  Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Katarzyna Kwapisz, Aleksandra Adamus, Dominika Kuta, Mikołaj Cuper, Barbara Pastok, Katarzyna Śniegocka, Ewa Ibron, Paulina Mega, Ewa Koszmider, Kornelia Klepacz – udział w eliminacjach okręgowych XXXVII  Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Iwona Mucha – Kruczyńska  - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „O Literacki Laur Arbuza”
  • Iwona Mucha – Kruczyńska  -  I miejsce w XXVII wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra 2006”
  • Łukasz Berger - laureat etapu centralnego XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego 
  • Łukasz Berger - finalista etapu centralnego XXIII Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Łukasz Berger - finalista eliminacji centralnych XXXIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Łukasz Berger - członek 9-osobowej reprezentacji Polski  w zawodach indywidualnych  w Międzynarodowym Konkursie Języka Łacińskiego ,,Certamen Ciceronianum" w Arpino we Włoszech
  • Natalia Jankowska - finalistka etapu centralnego XII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
  •  Marlena  Kwikert – wyróżnienie w eliminacjach regionalnych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Marlena Kwikert – II miejsce w finale V Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej Diecezji Kaliskiej w Gołuchowie
  • Marlena Kwikert – I miejsce w 51. Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Dni Kultury Szkolnej”
  • Radosław Nawrot - I miejsce w eliminacjach rejonowych  Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Obrony Cywilnej
  • Waldemar Pacyna, Piotr Semberecki – udział w finale wojewódzkim Internetowego Konkursu Matematycznego „MATMIX”
  • Damian Tokarek, Remigiusz Kaźmierczak – wyróżnienie w wojewódzkich eliminacjach Międzynarodowego Konkursu Krasomówczego.
  • Natalia Grochowina, Anna Zawada- laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „English High Flier”
  • Paulina Mega, Milena Szmaj – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym upamiętniającym Rocznicę Powstania Wielkopolskiego
  • Anna Jędrzejewska – II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym upamiętniającym Rocznicę Powstania Wielkopolskiego
  • Michał Hebisz, Katarzyna Korzańska Daria Modrzewska, Karolina Semberecka, Katarzyna Wieczorek – wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Patriotycznej
  • Piotr Szczypkowski , Wiktor Wolski – tytuł taona w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”
  • Klasa IB – 1miejsce (opiekun Karolina Szybka - Kmiecik), klasa IIF – 2 miejsce, IF – (opiekun Marek Harabasz) wyróżnienie w Powiatowym Konkursie na plakat dotyczący uzależnień dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

                                                       

2006/2007

  • Agnieszka Andrzejczyk, Kornel Wróbel -  finaliści etapu okręgowego XXV Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Milena Szmaj, Edyta Starosławska – udział w etapie okręgowym XXV Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Paulian Kłobuch – udział w eliminacjach okręgowych XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Michał Dziergwa – finalista etapu okręgowego XXXI Olimpiady Języka Angielskiego.
  • Anna Fluder – finalistka etapu okręgowego XXXVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Dorota Mieszała – uczestniczka etapu okręgowego XXXVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Agnieszka Andrzejczyk – uczestnicy eliminacji okręgowych XI Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Karolina Owczarek, Daria Świetlik, Katarzyna Nowak, Mateusz Rozwora, Maksymilian Imbirski, Tomasz Bacik – uczestnicy eliminacji międzyszkolnych  Olimpiady Mediewistycznej
  • Radosław Kaja – uczestnik eliminacji okręgowych  XXXVI  Olimpiady Biologicznej
  • Mateusz Rozwora – uczestnik eliminacji okręgowych Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Konkursy

  • Martyna Kasprzak , Justyna Michalik – udział w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Martyna Kasprzak – udział w etapie centralnym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Piotr Kurzawa – wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Miłosz Dembek – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006”
  • Michał Dziergwa – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006”
  • Bogumiła Połomska, Jacek Szpot – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006”
  • Kornel Wróbel – I  miejsce w Powiatowym Turnieju „Młodzież zapobiega Pożarom”
  • Magdalena Wójtowicz – II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Śpiewu Patriotycznego
  • Marta Frąszczak, Martyna Kasprzak, Dagmara Tomczak – wyróżnienia w Ogólnopolskim Festiwalu Śpiewu Patriotycznego
  • Patryk Cwojdziński , Mateusz Rozwora, Maksymilian Imbirski – udział w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768-1864
  • Małgorzata Ilska – IV miejsce w finale Zawodów Matematycznych Południowej Wielkopolski
  • Krystian Kozłowski – wyróżnienie w Zawodach Matematycznych Oxford
  • Krystian Kozłowski, Bogumiła Połomska , Małgorzata Ilska- brązowa odznaka  Konkursu matematycznego „Kangur”

 

2007/2008

  • Pustkowska Olga -   Uczestniczki etapu wojewódzkiego   XXIII Olimpiady   Wiedzy Ekologicznej
  • Paulina Kłobuch - Uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Daria Nycz , Olga Pustkowska,  Ewa Kołodziejczyk,  Marcin Rubik – finaliści etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Trzciński Maciej,  Foksa Anna ,  Kulawinek Joanna, Kruszakin Paulina - Finaliści etapu okręgowego VIII Olimpiady o Regionie i Przedsiębiorczości:
  • Godyla Przemysław - finalista etapu okręgowego  XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Kusiak Małgorzata  Doruch Klaudia Wróbel Kornel – uczestnicy etapu okręgowego  XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Patryk Jędrowiak ,  Łukasz Strzelecki -Uczestnicy etapu okręgowego   XII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Michał Dziergwa – udział w etapie okręgowym  XXXII Olimpiady Języka Angielskiego
  • Patryk Jędrowiak (etap ustny), Łukasz Nasiadek, Agnieszka Andrzejczyk- Uczestnicy etapu okręgowego       Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesny
  • Karolina Owczarek (etap ustny)- Uczestniczka   etapu  okręgowego  Olimpiady Historycznej 
  • Agata Malag, Katarzyna  Wieczorek- Uczestniczki II  etapu XVIII Olimpiady Teologii Katolickiej
  • Michał Dziergwa, Mariusz Wrzosek- Wyróżnienie w I etapie Konkursu Matematycznego „Kangur”
  • Agnieszka Szymańska ,Wojciech Urban, Anna Pelc , Krystian Kozłowski- Uczestnicy  Zawodów Matematycznych  Wielkopolski Południowej:
  • Magdalena Mucha- I   miejsce  w Konkursie o Odnawialnych Źródłach Energii 
  • Joanna Kulawinek- III  miejsce w Konkursie regionalnym - Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka
  • Trzciński Maciej ,  Kosma Daria - Zdobywcy tytułu taon w Polsko-ukraińskim konkursie fizycznym „Lwiątko”      
  • Olga Pustkowska ,  Karolina Marczak,  Agata Jeziorna, Mateusz Szajdak - Finaliści Konkursu Wiedzy o UE „Głos obywatela w Unii Europejskiej” Poznań   
  • Katarzyna Ilska - I  miejsce w Quizie Europejskim organizowanym przez biuro poselskie europosła Jan Masiela
  • Agnieszka Sowizdrzał  - III  miejsce w Konkursie recytatorskim „Jak kamień z serca”   
  • Mateusz Szajdak, Grzegorz Zawada, Justyna Karasińska,  Kamil Styrczewski, Robert Grzesiak - II miejsce w etapie wojewódzkim Konkursu NBP „Z klasy do Kasy”
  • Piotr Kurzawa   ( kategoria teatr jednego aktora)- III  miejsce w 52 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

 

           Wyróżnienie:

  • Przemysław Godyla (kategoria wywiedzione ze słowa)- wyróżnienie w 52 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

 

         Dni   Kultury Szkolnej

  • Monika Kowalczyk–II miejsce
  • Monika Bilczak – II miejsce
  • Katarzyna Pietrzykowska – III miejsce.
  • Anna Kubiak – wyróżnienie

        

          Recytacja:

  • Martyna Kasprzak – I miejsce
  • Natalia Stawowska  – II miejsce
  • Anna Kułak  – III miejsce  
  • Przemysław Godyla (Wywiedzione ze słowa)-II miejsce
  • Piotr Kurzawa   (Teatr jednego aktora)- I miejsc

 

2008/2009

  • Bartosz Kulawinek  - I miejsce w  etapie ponadwojewódzkim konkursu – Rośliny i Zwierzęta Polskich Jezior
  • Aleksander Strugała – udział w etapie okręgowym II Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego
  • Marcin Rubik,  Daria Nycz,Agata Dłubak, Hanna Harabasz, Paulina Łusiakowska, Aleksandra Krawczyńska – udział w etapie okręgowym XL Olimpiady   Języka Rosyjskiego
  • Krystian Jędrzejewski- uczestnicy etapu okręgowego IX Olimpiady Wiedzy o  Regionie i Przedsiębiorczości
  • Natalia Stawowska ,Katarzyna Pietrzykowska – udział  etapie okręgowym XIX Olimpiady Teologii Katolickiej
  • Magdalena Piastowska Maciej Miś Rafał Sokaluk - Uczestnicy etapu finałowego V Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy o Konsumenckiej
  • Przemysław Godyla- III miejsce w etapie okręgowym (finalista) XXVII Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Karolina Skrobańska - Finalistka XIII  Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
  • Katarzyna Pietrzykowska, Małgorzata Kusiak,  Klaudia Doruch,Przemysław Godyla- udział  w etapie okręgowym XXVII Olimpiady Języka Łacińskiego
  • Aleksandra Pietrusiak, Bartłomiej Guzenda, Paulina Tomczyńska ,Aleksandra Kaczmarczyk, Mateusz Szajdak ,Krystian Jędrzejewski, Robert Grzesiak, Michał Krowicki – udział w etapie okręgowym IV Olimpiady Przedsiębiorczości
  • Anna Stempin( etap ustny) , Piotr Kurzawa – udział w etapie okręgowym XXXIX Olimpiady Literatury i  Języka Polskiego
  • Małgorzata Kusiak- udział w etapie okręgowym (cz.ustna )XXXV Olimpiady Historycznej
  • Hubert Mądry- VII miejsce w etapie okręgowym XVI Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
  • Hubert Mądry, Rafał Idzikowski – udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Adam Pawełka , Krystian Ilski - udział w etapie okręgowym Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
  • Agnieszka Szymańska - uczestniczka etapu okręgowego XXXII Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Natalia Stawowska - II miejsce w kategorii teatr jednego aktora „Dni Kultury Szkolnej”
  • Natalia Swatowska - Udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
  • Przemysław Godyla - Uczestnicy finału III Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Antyku
  • Marta Krzywańska - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym
  • Monika Kowalczyk - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym
  • Magdalena Chowańska - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym
  • Anna Pelc – II miejsce w Zawodach Matematycznym Subregionu Południowa Wielkopolska
  • Magdalena Piastowska - II miejsce W Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Patriotycznej
  • Agnieszka Szymańska, Damian Semberecki, Aleksandra Duczmal ,Tomasz Zawada - Uczestnicy finału Regionalnego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim w Kaliszu
  • Kornelia Niełacna ,Paulina Łusiakowska,  Magdalena Piastowska, Łukasz Strzelecki Patryk Jędrowiak (drużynowo) -I miejsce w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Łukasz Świtoń Artur Palka Rafał Sokaluk Mateusz Nowak- zdobywcy tytułu taon w Polsko-ukraińskim konkursie fizycznym „Lwiątko” 
Super User