ul. Zamkowa 21
63-500 Ostrzeszów

+48 627 320 710
lo1@lo1.ostrzeszow.pl

Polecamy gorąco pierwszy wykład w ramach projektu "Cyfrowa Szkoła Wielkopolska" z aktywnym udziałem naszych Uczniów - Julii Wiśniewskiej i Bartosza Błocha, którzy erudycyjnie i fachowo zaprezentowali siebie i szkołę, a także Ostrzeszów.

Super User
11 grudnia odbyła się druga runda rozgrywek międzyszkolnych z języka polskiego w ramach projektu CSW@2020 Ligi Przedmiotowe. Naszą drużynę szkolną godnie reprezentowała uczennica klasy 2cg Paulina Marczak, która w znakomitym stylu wywalczyła 2. miejsce. Tematyka rundy obejmowała bardzo trudne treści z zakresu gramatyki historycznej i historii języka polskiego, dalece wykraczające poza zakres podstawy programowej języka polskiego w liceum. Paulina wykazała się ogromną wiedzą i dotarła ze swoim rywalem w finałowym pojedynku do 18. kolejki pytań. Jury podkreślało, że to najwyższy wynik rozgrywek II rundy.
Opiekunem drużyny „CURIEtywni” jest p. Małgorzata Domagalska.
Serdecznie gratulujemy. Już w styczniu kolejne potyczki naszych szkolnych humanistów. Trzymamy kciuki!
Super User

3 grudnia w ramach projektu CSW@2020 Ligi Przedmiotowe odbyła się kolejna, druga już, runda rozgrywek międzyszkolnych z języka angielskiego. Tym razem dotycząca bardzo obszernego zagadnienia jakim jest geografia Stanów Zjednoczonych. Naszą drużynę godnie reprezentowała uczennica klasy 2cg Natalia Kuberska, która wywalczyła V miejsce w tym jakże zaciętym pojedynku.. Opiekunem drużyny p.Żaneta Łagoda. Serdecznie gratulujemy. Już w styczniu kolejne zmagania naszych szkolnych językowców. Trzymamy kciuki!

Super User

26 listopada w ramach projektu CSW@2020 Ligi Przedmiotowe odbyła się pierwsza runda rozgrywek międzyszkolnych z języka polskiego. Naszą drużynę szkolną godnie reprezentowała uczennica klasy 2cg Jagoda Madej, która wywalczyła II miejsce. Rozgrywka była niezwykle emocjonująca, finalistki zdyskwalifikowały rywali i dotarły aż do 27. kolejki pytań, a jury podkreślało bardzo wysoki poziom finałowego pojedynku. Opiekunem drużyny „CURIEtywni” jest p. Małgorzata Domagalska. Serdecznie gratulujemy. Już w grudniu kolejne potyczki naszych szkolnych humanistów. Trzymamy kciuki!

Super User

5 listopada w ramach projektu CSW@2020 Ligi Przedmiotowe odbyły się pierwsze rozgrywki Ligi Angielskiej. Mecz był nietypowy ze względu na panującą sytuację i odbywał się trybie zdalnym. Naszą drużynę szkolną w tych trudnych warunkach dumnie reprezentowała uczennica klasy 2ag Weronika Fiołka, zyskując 10 punktów i zajmując tym samym zaszczytne 3 miejsce. Mecz był bardzo zacięty, a pytania na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie gratulujemy. Już za miesiąc kolejne potyczki naszej drużyny.

Super User